14 najbardziej kultowych domowników” Wielkiego Brata ” wszech czasów

Fani Reality TV cieszą się:” Wielki Brat ” powraca. Po pięcioletniej przerwie ITV dokuczało widzom rozpoznawalnym logo eye w przerwie reklamowej podczas finału „Love Island”, ponieważ kanał potwierdził, że powróci na nasze ekrany w 2023 roku na ITV2. Trudno uwierzyć, że serial, który został nazwany na cześć wszechwiedzącego władcy politycznego w słynnej powieści George ’ a Orwella „dziewiętnaście osiemdziesiąt cztery”, miał swoją premierę w 2000 roku.

Davina McCall słynnie prowadziła program na Channel 4 i ukuła kultowe slogany, takie jak „you are live, please do not swear”. Stał się natychmiastowym hitem i całkowicie zmienił telewizję. Po raz pierwszy w historii kamera nagrała wszystko, nawet transmisję na żywo z domu przez cały dzień. Uczestnicy co tydzień nominowali swoich dwóch najmniej ulubionych domowników, a publiczność brytyjska głosowała na ich faworyta, a jeden (lub czasami więcej) wychodził co tydzień, dopóki jeden nie został ogłoszony zwycięzcą.

Pierwszą serię wygrał Liverpudlian Craig Phillips i rozpoczął udane kariery dla jednych z najpopularniejszych domowników. W rolach głównych wystąpili m.in. Gemma Collins i Perez Hilton, a także pokazy „Big Brother’ s Big Brother 's Big Brother ’ S Little Brother”, kontynuujące rozmowy po głównym serialu. Po dziesięciu latach Kanał 4 przestał nadawać serial, ale format kontynuowano na kanale 5, ponieważ zwycięzca drugiej serii Brian Dowling przejął stery, zanim Emma Willis zajęła centralne miejsce.

Fani natychmiast udali się do mediów społecznościowych, aby wyrazić radość z powrotu serialu, a wielu spekulowało, że Rylan Clark będzie ich idealnym gospodarzem. Niestety, prezenter telewizyjny napisał na Twitterze, że nie został poproszony, pisząc ” powinno wyjaśnić. Nie poproszono mnie o prowadzenie programu. Jako fanka, jak zawsze, wymyśliłam, że to wróci. Wiem, jak ciężko walczyliście, by utrzymać to nazwisko przy życiu i cieszę się, że się opłaciło. The og reality is back. Tego chcieliśmy. Welcome back bro x #bbuk (ang.).

Przed powrotem wciągającego show, które nieuchronnie będzie wypełnione dramatem, nadszedł czas na nostalgiczną podróż w dół pamięci. Od Jade Goody do Briana Belo, Czytaj dalej, aby przypomnieć o najbardziej kultowych uczestnikach” Wielkiego Brata ” wszech czasów.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version