Reklama
Strona głowna Sport 22-letni Anglik zagra w reprezentacji Polski?

22-letni Anglik zagra w reprezentacji Polski?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Matty Cash, grający aktualnie w Nottingham Forest.Jest od dłuższego czasu obserwowany przez skautów Jerzego Brzęczka. Może być rozpatrywany pod kątem gry w reprezentacji Polski już podczas Euro 2020.

Matty Cash, jest jednym z kluczowych piłkarzy Nottingham Forest, który gra aktualnie w Championship, czyli na zapleczu Premier League. Jak informuje “The Athletic”, skauci Jerzego Brzęczka obserwują 22-latka, odkąd okazało się, że jego babcia pochodziła z Polski. Skauci ze sztabu Jerzego Brzęczka mieli wielokrotnie obserwować Casha podczas spotkań Championship. 22-letni Anglik, grający nominalnie jako prawy pomocnik, może występować także jako prawy obrońca. Istnieje jeszcze szansa, że mógłby zagrać w reprezentacji Polski już podczas Euro 2020.

Cash jest jednym z kluczowych piłkarzy Nottingham Forest. Od sezonu 2016/2017 regularnie występuje w pierwszym składzie drużyny. W obecnym sezonie zagrał w 16 meczach, strzelając dwie bramki i notując dwie asysty. Jego zespół zajmuje 4. miejsce w tabeli, tracąc 5 punktów do 2. pozycji, dającej bezpośredni awans do Premier League.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz