Abubakr Ali Binged Disney Music, aby przygotować się na jego romantyczny zwrot w „wszystko jest możliwe”

LOS ANGELES, CALIFORNIA - JULY 14: Abubakr Ali poses in the IMDb Portrait Studio at the 2022 Outfest LA LGBTQ+ Film Festival Opening Night at The Orpheum Theatre on July 14, 2022 in Los Angeles, California. (Photo by Corey Nickols/Getty Images for IMDb)

W naszej serii pytań i odpowiedzi „Popsugar Crush” poznajemy bardziej intymne szczegóły naszych ulubionych celebrytów — od ich pierwszego zauroczenia celebrytami po najlepsze porady miłosne, jakie kiedykolwiek otrzymali. W tym miesiącu zakochujemy się w abubakrze Alim, gwieździe „wszystko jest możliwe”.

Abubakr Ali bardzo poważnie traktuje grę w romantycznej roli. Może to nie jest zaskakujące, ponieważ jest absolwentem Yale School of Drama. I uwielbia Romm-com. „Jestem największym simp”, mówi POPSUGAR o swoim przywiązaniu do gatunku. Mimo to, nawet on przyznaje, że sposób, w jaki przygotowywał się do roli Khala, romantycznej roli w fabularnym debiucie reżyserskim Billy ’ ego Portera, „wszystko jest możliwe”, był nieco przesadzony.

„Spędziłem miesiąc, tak głupi, jak to jest, słuchając muzyki Disneya, słuchając muzyki, która sprawiła, że czułem się chudy, głupi i otwarty”, mówi. Ali, 31 lat, chciał wejść w mentalność Khala, który, jak mówi, ma „miękkość i niewinność”, którą chciał przekazać. „Żyjemy w bardzo znużonym świecie”, mówi, ale Khal nie tak postrzega rzeczy. „To było piękne być częścią rom – com liceum, który jest bardzo radosny i pełen miłości.”

W filmie „wszystko jest możliwe” Eva Reign wciela się w Kelsę, transseksualną dziewczynę, która próbuje przebrnąć przez ostatni rok liceum ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Nie ma zamiaru się zakochać, dopóki nie dostanie się do college ’ u. Ale potem łączy się z Khal, nieśmiałym chłopcem w jej klasie sztuki, a para rozpoczyna burzliwy romans, który rzuca im wyzwanie na różne sposoby. „Anything’ s Possible ” miało swoją premierę 15 lipca w Outfest.

„Jeśli film sprawia, że płaczę, kocham go.”

Ali mówi, że są dwa powody, dla których podpisał się na filmie. „To pierwszy scenariusz, jaki przeczytałem, w którym ktoś, kto wygląda jak ja, był męską główną postacią”, mówi. „Po prostu dosłownie nigdy, przenigdy tego nie widziałem.”W rzeczywistości przyznaje, że nie przeczytał całego scenariusza przed przesłuchaniem i założył, że jego postać jest pomocnikiem lub „random best friend”.”

Był też głęboko związany z tą historią. „[Film] ma nadrzędne pytanie, którego nie widzimy w obrębie gatunku”, mówi. „Jak jako osoba zmarginalizowana balansujesz z pragnieniem swobodnego życia, życia radośnie w stosunku do oczekiwań świata co do tego, jakie powinno być twoje doświadczenie? W szczególności widzimy, że w trakcie podróży Kelsy ludzie myślą: „nie, to jest sposób, w jaki ludzie będą reagować. To właśnie zrobi świat. A ona po prostu chce odkryć swoje uczucia z tym chłopcem.”

Ali dodaje: „miło jest być częścią czegoś, co równoważy te ciężkie rzeczy, a jednocześnie żyć w bardzo wolnym, zabawnym świecie, jakim jest szkolny rom-com.”

Ulubionym rom-comem Ali, w którym nie występuje, jest „Crazy Stupid Love” z 2011 roku, choć twierdzi również, że „Up” Disneya powinien również należeć do gatunku. „To rom-com z martwą osobą, ale nadal jest piękny i nadal romantyczny”, mówi. „Jeśli film sprawia, że płaczę, kocham go. . . . Jeśli sprawia, że coś czujesz, to jest to warte twojego czasu na koniec dnia, ponieważ żyjemy w świecie, który mówi ci, abyś niczego nie czuł.”

Aktor mówi, że jako artysta nieustannie myśli o tym, jak na nowo zdefiniować, czym jest „bohater romantyczny”. „Historycznie dla nas romantyczny bohater jest prostym białym człowiekiem” – mówi. „A konkretnie człowiek, który mówi: „Jestem twardzielem”, „jestem zbyt fajny do szkoły” lub ” jestem taki Czarujący, nie mam się czym martwić i zamierzam trzymać się swoich emocji. Nic nie pokażę.”Khal w” wszystko jest możliwe ” jest tego przeciwieństwem. „[Khal ’ s] nie boi się prowadzić z przestrzeni miłości i prowadzić z przestrzeni miękkości.”

Ali uwielbiał pracować z Porterem, którego nazywa „definicją reżysera aktora” i notes był na pokładzie jego interpretacji Khala. „Nie czułem się jak praca dla mnie. To było jak obóz letni ” – mówi. Porter, wyjaśnia Ali, zachęcał obsadę do podejmowania ryzyka, do robienia rzeczy, które nie byłyby częścią typowego podręcznika rom-com. „Myślę, że pozwoliło to na wiele pięknych rzeczy, które pojawiły się w filmie.”

Kolejny projekt dla Ali nie mógł być jednak bardziej inny. Zagra tytułową postać w filmie Netflix „Grendel”, adaptacji serii komiksów. Ali wyleciał, by zastrzelić ” Grendela „niemal natychmiast po” wszystko jest możliwe.”

„Nie mogli być bardziej przeciwni ludziom”, mówi, ” co było tak zabawne w nawigacji, aby przejść od tego Słodkiego, miłego, otwartego serca, miękkiego dziecka do tego torturowanego, traumatycznego, nawiedzonego mordercy z bardzo specyficznym punktem widzenia i bardzo konkretnym celem w umyśle. Ale z perspektywy czasu, Nie wiem, jak to zrobiłem.”

Ali dodaje: „pracując nad Grendelem, to była brzydka postać, brzydka istota ludzka, jak w środku, po prostu bardzo skonfliktowana, przerażająca osoba. Przejście od odkrywania piękna, poezji i zabawy do radzenia sobie z bardzo przerażającymi rzeczami i bardzo przerażającą istotą ludzką było wyzwaniem życia i radością dla mnie jako aktora.”

„Anything’ s Possible ” zaczyna się 22 lipca na Prime Video. Przeczytaj resztę wywiadu Ali „Popsugar Crush”.

Pierwsze zauroczenie gwiazd?

To takie głupie. Nie wiem, jak to się stało. To Jessie z ” Toy Story 2.”

Ulubione zalotne emotikony?

Jestem bliźniakiem, więc to uśmiechnięty fioletowy diabeł (). Nienawidzę siebie za to, ale to prawda.

Signature scent (go-to woda kolońska / Perfumy)?

Zawsze byłem przeciwkologiem, ale niedawno ktoś mi powiedział: „Musisz być dorosły, kup wodę kolońską.”To Saint Laurent coś tam. Nie lubię wody kolońskiej. Nigdy nie miałem, ale ten jest wystarczająco Przejezdny, gdzie mogę go tolerować.

Psy czy koty?

Kupiłem psa jakieś 5 miesięcy temu. Mały szczeniaczek. Najlepszy Pies na świecie. Ma na imię Blue. Dorastałem z kotami, ale na zawsze zmieniłem się w całkowicie psią osobę.

Co powiedziałby o tobie twój profil randkowy?

Żywioł simp.

Idealna Pierwsza Randka?

Toto trzy rzeczy, które sprawiają, że na piękną randkę: miły deser, przejażdżka lub spacer gdzieś, i po prostu coś do obejrzenia, na koniec dnia, czy to Widok, pomnik, cokolwiek to jest. Te trzy rzeczy, myślę, że dla mnie byłyby idealną randką.

Iść na wieczór filmowy?

Albo” Star Wars: Episode III”, jeśli mam ochotę płakać, albo „Avengers: Infinity War”, jeśli mam ochotę płakać trochę mniej.

Czy jesteś bardziej skłonny zrobić pierwszy ruch? Jeśli tak, to co to jest?

Chciałbym, ale nie jestem. Chciałbym, ale jestem kelnerem. W liceum miałem tyle zauroczeń, o których nigdy nie wiedzieli. To szalenie niefortunne.

Najlepsza rada miłosna?

Nie oceniaj tego.

Najlepsza wycieczka, na której byłeś?

To było trzy lata temu. Zarobiłem dużo pieniędzy na pracy czy coś. Ja na to: „wiesz co? Zawsze chciałem iść do Disney World.”I poprosiłem tak wielu ludzi, aby sprawdzili, czy chcieliby iść; nikt nie chciał iść. I chciałem bardzo specyficznego doświadczenia Disney World. Ja na to: „chcę to zrobić.”Więc być może przez tydzień byłam sama w Disney World.

Ulubiona rzecz do gotowania?

Jestem śmieciarzem. Powiedziałbym, że przygotowuję jedzenie. Najlepsze, co mogę przygotować, to stek z odrobiną soli.

Ubierasz się czy nosisz wygodne ciuchy?

Wygodne ciuchy, zawsze. [15 lipca] była premiera, a dla mnie byłem ubrany . . . miałam szczęście, że niesamowita stylistka, z którą pracuję, miała na imię Chloe, ubrała mnie w coś, w czym się czułam, a to prezent. Dla mnie, tak długo, jak mogę czuć moje stopy i być jak, „Och, czuję się jak sobą,” jestem szczęśliwym chłopcem. Myślę, że to przez trampki. Nosiłam te białe trampki, które były takie wygodne. Miałam na sobie zielony garnitur i wyglądał niesamowicie ,ale coś w tenisówkach, pomyślałam: „OK. Czuję się jak osoba.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version