Reklama
Strona głowna Ogólne AC Milan z ofertą na polskiego napastnika!

AC Milan z ofertą na polskiego napastnika!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informuje portal  “tuttomercatoweb.com” AC Milan otrzymał kolejną ofertę na wypożyczenie Krzysztofa Piątka. Tym razem ofertę za polskiego napastnika złożyli przedstawiciele Crystal Palace. 24-latek odrzucił ofertę klubu z Premier League.

Zaledwie trzy bramki w 14 meczach zdobył Krzysztof Piątek w tym sezonie. Polak, który w poprzednich rozgrywkach imponował formą, zawodzi i jest coraz częściej krytykowany. Krytykowany przez włoskich dziennikarzy, kibiców czy byłych zawodników. Zdaniem portalu “tuttomercatoweb.com”, zainteresowanie wypożyczeniem Piątka z Milanu wyrazili przedstawiciele Crystal Palace. Dziewiąty zespół Premier League ma ogromne problemy ze skutecznością. Zdobył zaledwie 14 bramek w 16 meczach. Jest to drugi najgorszy wynik w lidze, przez co klub szuka wzmocnień w ofensywie. Włoscy dziennikarze twierdzą jednak, że reprezentant Polski nie jest zainteresowany wypożyczeniem do angielskiego zespołu. Tak samo jak do Genoi, która również była nim zainteresowana.

Według informacji zagranicznych mediów, lista klubów interesujących się wypożyczeniem Piątka jest znacznie dłuższa. Poza Crystal Palace i Genoą znajdują się na niej również Atletico Madryt i Borussia Dortmund.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz