Reklama
Strona głowna Ogólne Adam Adamonis o strasznym wypadku tuż przed jubileuszowym odcinkiem “TzG”!

Adam Adamonis o strasznym wypadku tuż przed jubileuszowym odcinkiem “TzG”!

od Damian Kowal
Reklama
Adam Adamonis uległ wypadkowy tuż przed setnym odcinkiem programu “Taniec z Gwiazdami”. Przez to musiał zrezygnować z udziału w jubileuszowym odcinku!

Na kilka godzin przed show uległ wypadkowi o którym opowiedział w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl:

Mam w sobie tyle różnych uczuć, bo jestem i smutny i zły. Chcę dać dużo wsparcia Sandrze, bo wiem, że się stresuje, to nie jest łatwe. Naderwałem mięsień, który wykluczył mnie dzisiaj z 100 odcinka. Przygotowaliśmy wspaniała choreografię, taniec współczesny, który jest bliski mojemu sercu. Wszystko było super. Sandra jest dobrze przygotowana, o to się nie martwię. To nie jest łatwe, jak się ogląda z tej strony, to jest takie uczucie dziwne, dlaczego mnie nie ma na parkiecie. Trudno jest siedzieć tam, bo człowiek jest przyzwyczajony do tańca.

Wszystko stało się podczas próby generalnej do odcinka. Adam ma jednak nadzieję na szybki powrót:

Jest naderwany mięsień, więc dzisiaj jakbym go zblokował, to prawdopodobnie byłoby zerwanie do końca mięśnia, więc to już kompletnie by mnie wykluczyło. Nadal jest szansa, że mogę wystąpić w następnym odcinku. Lekarze robią wszystko, aby tak się stało. Wierzę, że ta kontuzja nie wykluczy mnie z udziału w dalszych odcinkach. Robię teraz wszystko, aby postawić się na nogi i zacząć trening z Sandrą do następnego tańca.

Cała ta sytuacja była również bardzo stresująca dla Sandry Kubickiej. Do końca nie wiedziała czy wystąpi w jubileuszowym odcinku:

Ja byłam bardzo zestresowana, ponieważ nie wiedziałam, czy wezmę udział w tym odcinku, bo nie mogliśmy znaleźć tancerza na zastępstwo. Dzwoniliśmy, szukaliśmy i nikt nie mógł. Ale Wojtek okazał się tą deską ratunku i zgodził się pomimo ciężkiego grafiku, który on sam ma. I znalazł czas, aby spotkać się na trening i uratować mnie. Zatańczył niesamowicie. Jestem bardzo szczęśliwa w porównaniu do tego, co było dzisiaj rano. Jestem mega zadowolona z naszych punktów i ocen jurorów.

Życzymy w takim razie Adamowi szybkiego powrotu na parkiet!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Adamonis (@adamadamonis)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz