Reklama
Strona głowna Gwiazdy Adam Feder opublikował oświadczenie!

Adam Feder opublikował oświadczenie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Były reporter “Dzień dobry TVN”, Adam Feder opublikował oficjalne oświadczenie na temat zwolenianie go z pracy. Celebryta wytłumaczył cała sytuacje oraz przeprosił wszystkich.

Wtorkowe wydanie DDTVN zostanie w pamięci wielu na bardzo długo. Wszystko przez skandaliczne zachowanie prowadzących, Anny Kalczyńskiej oraz Andrzej Sołtysiak. Okazuje się, że nie tylko im się oberwało. Teraz okazuje się, że przez to, że Adam Feder zrobił sondę w której padły również bardzo negatywne komentarze stracił prace. Dziś postanowił się odnieść do tej decyzji.

Reporte na swoim Facebooku zamieścił post. Na początku swojego wpisu przyznał się do swojej winy.

To jeszcze kilka słów ode mnie. 3 x Tak: Tak, zakończyłem współpracę z Dzień Dobry TVN. Dziękuję wszystkim świetnym ludziom, których tam poznałem. Tak, pomyliłem gwiazdorów koreańskiej muzyki pop. Przepraszam obu Panów. Zaufałem podpisom zdjęć profesjonalnej agencji, która pomyliła ich pierwsza. Tak, takie opinie kobiet o aparycji piosenkarza, czy kogokolwiek innego, nie powinny znaleźć się w materiale. Za to przepraszam widzów, przede wszystkim fanki oraz fanów.

Na koniec zdradził, że nie ma żalu na zwolnienie oraz, że nikogo nie obwinia.

3 x Nie: Nie, nie mam pretensji do nikogo, kto decyduje o doborze tematów, zamawia materiały i ocenia je przed emisją. Nie, zrzucanie z sań na pożarcie, w moim odczuciu, nie jest najbardziej elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym. Nie, nie mam nic do Koreańczyków. Ani do K-Popu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz