Reklama
Strona głowna Gwiazdy Adam Małysz objada się słodyczami na swoim instagramie!

Adam Małysz objada się słodyczami na swoim instagramie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Adam Małysz na swoim instagramie pochwalił się zdjęciem na którym objada się słodyczami. Mężczyzna przy okazji zdradził, że przez panującą sytuacje na świecie jest zmuszony do pracowania zdalnie.

Każdy kto zna Adama to wie, że jest on pasjonatem podróży. Mężczyźnie przez to jest bardzo trudno dostosować się do nowej sytuacji w której musimy zostać w naszych domach. Sportowiec jednak ten czas wykorzystuje na swoją rodzinę. Dziś jednak pokazał jak wygląda jego praca zdalna.

Adam Małysz na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebryta na opublikowanej fotografii przedstawił jak wygląda jego praca zdalna. Mężczyzna jednak zdradził w opisie, że zawsze przed swoją pracą zawsze sięga do szafki ze słodyczami.

Powoli przyzwyczajam się do spędzania tak dużej ilości czasu w domu. Ze względu na swoją pracę, dużo podróżuję, dlatego nie jest to dla mnie codzienna sytuacja. Jednakże, tak jak większość z was, ja też muszę wykonywać swoje obowiązki związane ze stanowiskiem dyrektora. Mam możliwość pracy zdalnej, co bardzo ułatwia funkcjonowanie. Przed pracą musiałem jednak sięgnąć do szafki ze słodyczami. No cóż, ponoć czekolada pomaga w myśleniu – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz