Reklama
Strona głowna Gwiazdy Adam Zdrójkowski zdradza sekrety współpracy z Marceliną Zawadzką!

Adam Zdrójkowski zdradza sekrety współpracy z Marceliną Zawadzką!

od Damian Kowal
Reklama
Adam Zdrójkowski opowiada o współpracy z Marceliną Zawadzką. Razem współprowadzą program “The Voice of Poland“. W ostatnim czasie pojawiły się plotki jakoby Adam miał dodatkowo poprowadzić najnowszą edycję programu “Dance Dance Dance“. Co na to sam zainteresowany?

Nie chciałbym spekulować naprawdę zanim nie dowiemy się jaki będzie rzeczywiście skład programu “Dance Dance Dance” prowadzących, ale mi z Marceliną się tutaj jeżeli chodzi o “Voice” pracuje wspaniale. Jest to tak jak powiedziałem dobra dusza programu, ona na każdym występie płacze, dużo emocji daje też, więc myślę, że w programie “Dance Dance Dance” jak najbardziej takie emocje są też mile widziane, zobaczymy jak będzie.

W rozmowie z portalem przeambitni.pl zapytano Adama co sądzi na temat Tomasza Kammela.

Oczywiście jeżeli chodzi o doświadczenie i zawodowe jakby czucie się na scenie, to Tomek jest absolutnie najwyższą ligą w Polsce, ja od niego się wiele uczę, cieszy mnie to, że pracuję z takimi osobami jak Tomek Kammel, bo dzięki niemu właśnie tak naprawdę jestem tu gdzie jestem, ponieważ nauczyłem się od nich tak naprawdę wszystkiego od podstaw.

Dodał również, że:

Nie chciałbym żeby tu ktoś polemizował, że wygryzłem Tomka Kammela, absolutnie nie – nikogo nie chciałem wygryzać

Chcielibyście zobaczyć Adama w roli prowadzącegoDance Dance Dance“?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adam Zdrójkowski (@adam_zdrojkowski)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz