Reklama
Strona głowna Gwiazdy Adam Zdrójkowski zdradził jaki prowadzi biznes!

Adam Zdrójkowski zdradził jaki prowadzi biznes!

od Marcin Karwoski
Reklama
Adam Zdrójkowski jest jednym z najbardziej znanych aktorów serialu Rodzinka.pl. Okazuje się, że mimo wielu współprac prowadzi on własny biznes.

Adam Zdrójkowski otworzył swój własny biznes. W ostatnim wywiadzie zdradził, że otworzył własny bar alkoholowy. Swoją działalność prowadzi ze swoim wspólnikiem Rafałem.

W rozmowie z Faktem zdradził jaka ma wymówkę aby odmówić spożywania alkoholu. Jego sposób jest znany chyba przez każdego.

Jakbym miał codziennie z kimś się tam napić, to pewnie byłbym alkoholikiem. Na szczęście zawsze, kiedy tam jestem, to przyjeżdżam samochodem. Wtedy mogę pokazać kluczyki i powiedzieć, że jestem samochodem. Ale w piątki i soboty, jak najbardziej zapraszam. Najczęściej jestem przy barze – przyznał podczas rozmowy z faktem.

Warto wspomnieć trochę o samej karierze Adama. Aktor w swoim życiu wystąpił w takich produkcjach jak Taniec z Gwiazdami, Dance Dance Dance oraz Rodzinka.pl. Jak widać jego kariera bardzo dobrze się rozwija.

A wy macie jakieś fajne wymówki aby odmówić spożycia alkoholu. Zapraszamy do podzielenia się swoimi spodoba w komentarzach pod opublikowanym wpisem. Jesteśmy ciekawi waszych sposób.

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Adam Zdrójkowski jurorem programu „Dance Dance Dance 2”?! - Begio.pl 13 lutego 2020 - 07:36

[…] Adam Zdrójowski zasiądzie w fotelu jurorskim nowej edycji show “Dance Dance […]

Napisz

Zostaw komentarz