Reklama
Strona głowna Hot Adam Zdrójkowski zostanie ojcem? Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciami z brzuszkiem

Adam Zdrójkowski zostanie ojcem? Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciami z brzuszkiem

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to obecnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Aktorzy poznali się w dzieciństwie, a dzięki pracy na planie Rodzinka.pl zbliżyli się do siebie do tego stopnia, że nie mogą bez siebie żyć.

W sieci krążyły plotki, że para zdecydowała się zamieszkać ze sobą i wziąć ślub. Jak się okazało to tylko plotka, bowiem sama zainteresowana szybko zdementowała napływające doniesienia.

Teraz aktorka zaskoczyła wszystkich zdjęciami, które wrzuciła na jednym z portali społecznościowych. Ciążowy brzuch Gąsiewskiej wprowadził internautów w osłupienie.

Jak się okazuje zdjęcia nie mają nic wspólnego z życiem prywatnym aktorki, a raczej służbowym. Wiktoria wcieliła się w rolę Jagody w serialu Pierwsza Miłość, która uwikłała się w romans z żonatym mężczyzną.

Trzeba przyznać, że Wiktoria Gąsiewska wygląda pięknie w ciążowym brzuszku.

Instastories/Wiktoria Gąsiewska

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Adam Zdrójkowski zdradza sekrety współpracy z Marceliną Zawadzką! - Begio.pl 30 listopada 2019 - 20:42

[…] Adam Zdrójkowski opowiada o współpracy z Marceliną Zawadzką. Razem współprowadzą program “The Voice of Poland“. W ostatnim czasie pojawiły się plotki jakoby Adam miał dodatkowo poprowadzić najnowszą edycję programu “Dance Dance Dance“. Co na to sam zainteresowany? […]

Napisz

Zostaw komentarz