Adele świeci na BST Hyde Park Festival, zatrzymuje występ, aby pomóc fanom w tłumie

Adele wykonane bezpieczeństwo swoich fanów priorytetem podczas jej triumfalny powrót na scenę w Londynie BST Hyde Park Festival w piątek (lipiec 1).

Podczas pierwszego publicznego koncertu od pięciu lat, 34-letnia brytyjska piosenkarka zatrzymała się wielokrotnie, aby pomóc zagorzałym fanom w około 65 000-osobowym tłumie.

– Stop, stop, stop-powiedziała nagle Adele po dostarczeniu linii otwierającej „Skyfall”, wskazując na fragment tłumu. „Potrzebujesz pomocy ochrony? Widzisz, gdzie oni machają? Widzisz tam? Nadchodzą, nadchodzą. Proszę się odsunąć.”

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Po otrzymaniu okrzyków od festiwalowiczów i widząc, że wszystko jest pod kontrolą, hitmaker kontynuował wykonywanie piosenki przewodniej z 2012 roku James Bond film. Obejrzyj film z występu „Skyfall” tutaj.

Dwugodzinny set Adele zawierał również takie przeboje jak „Hello”, „Rumour Has It” I „Rolling In the Deep”, a także debiut na żywo jej 30 utwór z albumu ” Oh My God.”

„Mój Boże, wróciłem do domu”, powiedział wielokrotny zdobywca Nagrody Grammy przed wyprzedaną publicznością. „To takie dziwne znów być przed tłumem. Denerwuję się przed każdym występem, ale uwielbiam tu być.”

BST Hyde Park Festival oznaczony pierwszy publiczny koncert Adele od pary koncertów londyńskiego stadionu Wembley w 2017. Po raz ostatni wystąpiła na Brit Awards w lutym i pojawiła się na telewizyjnych wydarzeniach poprzedzających premierę jej czwartego albumu studyjnego w listopadzie 2021 roku, 30.

Piosenkarka superstar miała rozpocząć swoją długo oczekiwaną rezydencję w Las Vegas w styczniu, ale przełożyła 24-koncertowy bieg w Colosseum w Caesars Palace z powodu opóźnień produkcyjnych spowodowanych przez COVID-19.

Adele ma wystąpić ponownie w londyńskim Hyde Parku w sobotę wieczorem.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version