Reklama
Strona głowna Gwiazdy Adele zrzuciła sporo kilogramów!

Adele zrzuciła sporo kilogramów!

od Marcin Karwoski
Reklama




Adele ostatnio sporo schudła. Gwiazda zdradziła tajemnice swojej ogromnej metamorfozy. Okazuje się, że główna zasługą jest dieta. Głos w tej całej sprawie zabrała nawet jej trenerka.

Adele ma za sobą dość trudny okres w życiu. Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła separacje z swoim ukochanym. Był to szok dla wielu osób ponieważ w intenrecie byli oni uważania za bardzo zgraną parę. Teraz celebrytka zaskakuje nas swoją metamorfozą, to jak schudła jest widoczne gołym okiem.

Teraz przemówiła jej trenerka personalna, Camila Goodis. Gwiazda podczas rozmowy z dziennikarka wyznała, że nie współpracując już razem. Jednak zdradziła ona, że jej nowy lepszy wygląd jest oparty na nowej zdrowej diecie. Dodała również, że nigdy nie lubiła ona ćwiczeń.

Trenowałem Aydę przez długi czas. Tak się złożyło, że ona przyjaźni się z Adele, więc zaczęłyśmy ćwiczyć razem, kiedy Adele była w domu u Robbiego Williamsa. Wątpię, żeby Adele polubiła ćwiczenia fizyczne, ale na pewno zmieniła styl życia i uważam, że w 90% oparła to na diecie – zdradziła Camila.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz