Reklama
Strona głowna Gwiazdy Afera dla sensacji?! Weronika Rosati oburzona skłócaniem ze sobą kobiet!

Afera dla sensacji?! Weronika Rosati oburzona skłócaniem ze sobą kobiet!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati postanowiła odnieść się do ostatniego zdjęcia Kingi Rusin z Adele. Jednak jej wpis został mylnie odebrany przez fanów. Mimo tego naszą uwagę przykuł nie tylko sam wpis ale i stylizacja celebrytki, która zdaniem wielu jest boska.

Weronika Rosati postanowiła wypowiedzieć się na temat ostatniej afery Kingi Rusin. Gwiazda w swoim ostatnim wpisie na instagramie poruszyła ten temat. Celebrytka wspomniała o słynnych już kapciach z prywatnej imprezy Beyonce, aktorka jednak bardzo szybko zaznaczyła, że pisze to wszystko z czystej sympatii oraz, że jest dumna z Rusin. W dzisiejszym wpisie aktorka postanowiła to wszystko wyprostować oraz wytłumaczyła, że nie miała ona zamiaru nikogo obrazić  swoim poprzednim wpisem.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozowała w koronkowej białej sukience. Zdaniem wielu prezentowała się w niej idealnie. Aktorka w opisie postanowiła naprostować swój ostatni wpis odnośnie Kingi Rusin.

nawiazujac do poprzedniego postu proszę media o nie tworzenie nieistniejacego nieporozumienia w zwiazku z moim nawiazaniem do Kingi. Az strach napisac cos z sympatia i humorem ze zostanie przekrecone. (…)Przykro mi ze dla sensacji moj post zostal zinterpretowany w sposob zlosliwy. Przykro mi jest ze wciaz probuje sie w Polsce sklocic kobiety ze soba. Nigdy moja intencja nie bedzie krzywda, zlosliwosc ani jakakolwiek inna zla emocja do innej kobiety. Jesli mam z kims problem zalatwiam to prywatnie o ile nie jestem atakowana publicznie. prosze bardzo media o uszanowanie mojej prosby. – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz