Reklama
Strona głowna Gwiazdy Afera w sieci! Krzysztof Skiba skrytykował polskie gwiazdy ‘Wiewiórka jest mądrzejsza od was’

Afera w sieci! Krzysztof Skiba skrytykował polskie gwiazdy ‘Wiewiórka jest mądrzejsza od was’

od Marcin Karwoski
Reklama
Krzysztof Skiba na swoim Facebooku wypowiedział się na temat swoich znajomych z branży, którzy narzekają na swoją sytuacje finansową. Celebryta zarzucił im wszystkim hipokryzje oraz brak empatii.

Koronawirus sieje spustoszenie na świecie. W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się tego wirusa rząd postanowił zamknąć szkoły, przedszkola uczelnie wyższe oraz instytucje kulinarne. Wiele gwiazd ubolewa przez odwołanie koncertów, spektakli oraz innych imprez masowych. Własnie przez to wiele polskich celebrytów narzeka na swoją sytuacje finansową. Dziś ten temat poruszył Krzysztof Skiba.

Krzysztof na swoim Facebooku opublikował nowy wpis. Celebrytka skrytykował w nim swoich znajomych z branży. Wszystko przez ich narzekanie na trudna sytuacje finansową.

Minęły zaledwie cztery dni kwarantanny, a już polskie GWIAZDY cierpią i skarżą się, że nie będą miały za co płacić rachunków. Gdyby to byli jeszcze jacyś młodzi wykonawcy na dorobku, debiutanci, artyści niszowi. Nie! Do chóru narzekających zapisali się wykonawcy, którzy za jeden koncert biorą po 60 tys. zł i więcej. Kobieta z dyskontu pracuje na takie honorarium przez rok albo i dłużej. Co robiliście przez całe życie? Czemu nie odłożyliście pieniędzy, jak wszystkie kurki z monetą były odkręcone? Po cholerę kupowaliście drogie auta i braliście kredyty jak idioci? Wiewiórka jest mądrzejsza od was, bo wie, że trzeba sobie schować orzeszka na zimę. – czytamy w opisie.

Już nie mogę czytać tego utyskiwania moich koleżanek i kolegów z branży artystycznej. Jęczą jak stare baby u lekarza, że…

Publiée par Krzysztof Skiba sur Mardi 17 mars 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz