Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agata Rubik pokazała się bez makijażu!

Agata Rubik pokazała się bez makijażu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agata Rubik na swoim instagramie kolejny raz zachwyciła swoich fanów. Tym razem celebrytka pochwaliła się zdjęciem na którym pozuje bez makijażu. Gwiazda zdaniem wielu wyglądała obłędnie.

Agata Rubik na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytke aktualnie obserwuje prawie 50 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś przygotowała dla nich zdjęcie na którym jest bez makijażu.

Agata Rubik na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje bez makijażu. Gwiazda w komentarzach zyskała bardzo dużo komplementów.

Dzień dobry! Marzy mi się takie śniadanko w tamtych temperaturach… Miłego dnia!- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Jak miło, że znane osoby pokazują się również w naturalnym wydaniu. Niezrobione, nieustawione, takie “zwyczajne”. Podziwiam, jest pani piękna.

I te oczy. Cudne!

Pekinie się prezentujesz.

Bez makijażu wyglądasz równie świetnie jak i z

A jak wam się podoba Agata w takim wydaniu?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz