Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agata Rubik schudła ponad 7kg!

Agata Rubik schudła ponad 7kg!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agata Rubik schudła w jeden miesiąc  ponad 7 kg. Celebrytka na swoim instagramie postanowiła pochwalić się efektami. Okazuje się, że wszystko to zasługa diety która jest popularna ostatnio wśród gwiazd. Internauci są zaniepokojeni oraz zaczynają oszczegać gwiazdę.

Agata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na dodanej fotografii pochwaliła się swoimi efektami. Gwiazda w opisie zdradziła trochę jak to się zaceniło oraz jak ma się to dziś.

Pytacie, jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. (…) Podsumowując – czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje. Pytacie jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? 😁💪🏻 #postdrdabrowskiej #oczyszczanie #detox #fit #trening

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

600 – 800 kcal dziennie to niezdrowo niestety.

Zastanawiam się, ile nastolatek po przeczytaniu postu zacznie głodówki?

To jest niezdrowe!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz