Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agata Rubik zdradziła swój sekret jak dba o włosy!

Agata Rubik zdradziła swój sekret jak dba o włosy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agata Rubik rozwiała ciekawość swoich fanek. Celebrytka postanowiła wyjawić swoje sekrety w dbaniu o włosy. Gwiazda wyjawiła naprawdę ciekawe informację.

Agata na swoim instagramie pochwaliła sie nową fotograifą. Dodane zdjęcie nibyło raczej dla nikogo zaskoczenień jednka opis wszystko zmienił. Gwiazda w opisie postanowiła zdradzić jak dba o swoje włosy.

Dostaję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o moje włosy (serio). Bardzo mi miło, że większości tak się podobają ☺️, jeżeli mam być szczera to i ja uważam, że moje włosy to mój duży atut .(…) Co do pielęgnacji- nie stosuję żadnych magicznych sztuczek. Myję głowę tylko naturalnymi szamponami, nakładam odżywkę/maskę/balsam/cokolwiek co ułatwi rozczesywanie i na tym koniec. Zazwyczaj nawet nie suszę. Słaba ze mnie również klientka salonów fryzjerskich, które odwiedzam raz na pół roku, bądź rzadziej i nie robię tego w zgodzie z kalendarzem księżycowym . Nie lubię kombinować ze swoim wyglądem, co mam nadzieję widać, być może w tym tkwi sekret?  Pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczoru – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Dostaję od Was bardzo dużo wiadomości z pytaniem o moje włosy (serio)🙉. Bardzo mi miło, że większości tak się podobają ☺️, jeżeli mam być szczera to i ja uważam, że moje włosy to mój duży atut 😁. Od razu zaznaczam- nie będzie to żaden post sponsorowany ani sensacyjny (przepraszam wszystkich niezainteresowanych tematem moich włosów 😉😜). Tak więc – poza jedynym razem, kiedy to w 2005 roku podczas przygotowań do finału Miss Polonia został mi zaproponowany rudy kolor, nie farbowałam i nie farbuję włosów. Co do pielęgnacji- nie stosuję żadnych magicznych sztuczek. Myję głowę tylko naturalnymi szamponami, nakładam odżywkę/maskę/balsam/cokolwiek co ułatwi rozczesywanie i na tym koniec. Zazwyczaj nawet nie suszę. Słaba ze mnie również klientka salonów fryzjerskich, które odwiedzam raz na pół roku, bądź rzadziej i nie robię tego w zgodzie z kalendarzem księżycowym 🙈. Nie lubię kombinować ze swoim wyglądem, co mam nadzieję widać, być może w tym tkwi sekret? 😉 Pozdrawiam Was serdecznie i miłego wieczoru 😘 #natura #włosy #blondehair #naturalhair

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz