Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agata z “Rolnika…” wspiera rozżaloną Małgosie

Agata z “Rolnika…” wspiera rozżaloną Małgosie

od Karolina Melon
Reklama
 Agata i Małgosia to uczestniczki programu “Rolnik szuka żony.

Obie panie są rozgoryczone i mają pretensje do TVP. Wszystko zaczęło się od osobistego wpisu Małgosi, która poczuła się zlekceważona prze telewizję.

Otóż Małgosia ma żal, że w programie” PnŚ” pominięto uczestników edycji w, której brała udział. Uważa,że powodem może być fakt,że tym razem nikt nie znalazł miłości. Do wpisu odniosła się Agata, która popiera koleżankę.

“Małgosiu, czytałam Twój komentarz i faktycznie go usunęli. Wiedzą, co zrobić, gdy coś jest dla niewygodne. A hejt w programie na nas, nasze cierpienie to mało kogo interesowało. Ja też mam wiele pytań, wiele myśli i wiele bólu w sobie po tym ostatnim roku, ale staram odkrywać prawdę sama i tłumaczyć to sobie wszystko, bo prawda dla każdego może być inna i ciężko będzie osiągnąć jakiś porozumienia w tej sprawie. Ja to wiem i robię swoje – napisała.

Agata dodała, że pomimo przykrości szuka pozytywnych emocji z udziału w programie.

“Cieszę się tym, co teraz się dzieje w moim życiu po programie. Czyli nowe znajomości, miłe komentarze, przeprosiny za hejt i złe ocenianie mnie, oraz mnóstwo dobrych życzeń i wsparcia od obcych ludzi. W tym znajduję siłę. W takich drobnych rzeczach. Bo wiem, że na te większe trzeba poczekać – dodała refleksyjnie.

Agata również napisała kilka słów do pozostałych uczestników programu.

“Jestem z każdym, kto ucierpiał w tym programie albo po jego zakończeniu, bo wiem, co to znaczy. Pomogę każdemu, jeśli ktoś mnie poprosi o pomoc. Życzę Tobie, Małgosiu i reszcie naszej “rolnikowej” rodziny, żeby wszystko się ułożyło, żeby zapomnieć o tym, co było złe i otworzyć się na nowe, na lepsze. Pewne rzeczy trzeba zostawić za sobą i zacząć żyć na nowo. Takie jest życie – zakończyła wpis.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz