Agnieszka Chylińska napisała książkę!

Instagram-agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska wydała kolejną książkę dla dzieci. Bohaterem głównym jest chłopiec który choruje na autyzm. Myślicie, że artystka inspirowała się swoim życiem?.

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie już kilka wydanych albumów muzycznych, ale również gwiazda od kilku lat artystka pisze książki. W jej najnowszej głównym bohaterem jest chłopiec o imieniu Giler. Gwiazda poruszyła w nim bardzo dużo ważnych tematów.

Agnieszka ostatnio udzieliła wywiadu w którym uchyliła trochę informacji z życia rodzinnego. Gwiazda przyznała, że muzyka i literatura pomaga jej informować jej fanów o tym co aktualnie czuje i przeżywa.

Nie pokazywałam się z dziećmi i mężem na czerwonym dywanie. Jeżeli chciałam coś o sobie przekazać, to przemycałam to w piosenkach i książce – wyznała w rozmowie z Marcinem Prokopem.

Chylińska w swojej nowej książce opisuje, że chłopiec od niemowlaka nie spał, tylko płakał.

Gdy Mama opadała z sił lub miała gorszy dzień, wtedy Tata obejmował ją i mówił, że jakoś to będzie. Gdy Tata miał swój dzień smutku i oddychania w ciszy, Mama piekła ulubione ciasto Taty, puszczała muzykę i od razu robiło się wszystkim raźniej

W dalszej części przez te konsekwencje związek rodziców Gilera zaskoczył się rozwodem.

Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, uraz i lekceważeń zrobi się węzeł, który niezauważalnie zacznie niszczyć plan na szczęście

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version