Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Chylińska w szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem

Agnieszka Chylińska w szczerej rozmowie z Marcinem Prokopem

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Chylińska należy do grona tych osób, które bronią swojej prywatności. Tym razem jest trochę inaczej a powodem tego jest nowa książka pt.” Giler, trampolina i reszta świata”.Wokalistka napisała książkę, która jak sama zdradza odzwierciedla jej życie domowe. Główny bohater książki jest inspirowany jednym z jej dzieci. W trakcie wywiadu z Marcinem Prokopem podczas jej promowania nie wytrzymała w najbardziej intymnych momentach i rozpłakała się. Piosenkarka zdradza, że nie zdecydowała się na publikacje całego wywiadu został on okrojony.

“Poprosiłam o pomoc i wsparcie Marcina Prokopa. Rozmawialiśmy ze sobą nie raz, nie tylko przed kamerami… To miał być kolejny nasz wywiad… Ale nie wyszło. Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć Wam więcej. Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo “wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie “na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam “profesjonalnie”- czytamy w liście.

Jej wyznanie jest poruszające.

“Słuchajcie, ja też znam życie”. Jeśli Wam się wydaje, że jeśli jestem panią z telewizji, nagrywam płyty, jestem popularna, nie odkleja mnie od trosk. Nigdy nie potrafiłam być gwiazdą na piedestale – mówiła Chylińska.

Materiały prasowe

Fani mają zdania podzielone część ją chwali inni krytykują.

“nie lubię jej, nie lubię tego epatowania rodziną, problemami, sobą w ogóle,
dziwnym trafem zawsze przy okazji płyty albo książki

“To był bardzo wzruszający wywiad dziękujemy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz