Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Fitkau-Perepeczko przerażona sytuacja w Australii!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przerażona sytuacja w Australii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradziła, że została osobiście dotknięta przez koszmar który aktualnie rozgrywa się w Australii. Celebrytka również podczas rozmowy z tabloidem wspomniała pożar sprzed kilku lat.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu dla Super Expressu. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła, że ma dom w Australii. Gwiazda dodała, że biorąc pod uwagę aktualna sytuacje postanowiła nie wracać do niego. Dodała również, że jej sąsiedzi relacjonują jej wszystkie informacje.

Obserwuję sytuację z daleka. Sąsiedzi codziennie donoszą mi, co dzieje się na miejscu. Płoną luksusowe rezydencje i farmy moich znajomych położone w lasach i na wsi, cierpią zwierzęta. Rząd obiecuje, że wypłaci odszkodowania

W dalszej części celebrytka zdradziła, że jest to dla niej szczególnie ciężka sytuacji gdyż w 1983 roku straciła w pożarze swoje przyjaciela.

W strasznym pożarze w Victorii zginął w ogniu wraz z żoną mój przyjaciel Brayan Neylor, prezenter telewizyjny… Nie zdążył dobiec do helikoptera zaparkowanego niedaleko jego posiadłości, 25 km od Melbourne.

Na końcu swojego wywiadu celebrytka wyraziła swoje ogromne zaniepokojenie tym wszystkim.

Trzymam za ciebie kciuki, Australio! Płakać mi się chce, jak na to patrzę…

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz