Reklama
Strona głowna Hot Agnieszka Hyży stanęła w obronie Piotra Rubika!

Agnieszka Hyży stanęła w obronie Piotra Rubika!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Hyży postanowiła wypowiedzieć się co myśli na temat ostatniego wyproszenia Piotra Rubika z restauracji. Prezenterka w swojej wypowiedzi broniła kompozytora.

Piotr Rubik w ostatnią niedziele doznał dosyć nieprzyjemnie potraktowania w jednej restauracji. Kompozytor wraz z swoją rodziną musiał opuścić lokal. Celebryta cała sprawę nagłośnił na swoim instagramie.

Agnieszka Hyży w ostatnim wywiadzie dla Plejady w swojej wypowiedzi poruszyła ten temat. Gwiazda w swojej wypowiedzi broniła kompozytora.

Nigdy nie zdarzyło mi się, żebym w jakikolwiek sposób została wyproszona i w taki sposób potraktowana – wyznała na początku swojej wypowiedzi.

W swojej dalszej wypowiedzi zdradziła, że na jego miejscu również rozgłosiłaby tą cała sytuacje.

Rzeczywiście, takie sytuacje czasami mają miejsce i trzeba być bardzo wyrozumiałym i wyczulonym. Zwłaszcza dla rodziców z dziećmi, bo nie raz sama się znalazłam w takiej sytuacji. Myślę, że byłabym głęboko rozczarowana, gdybym nie mogła skorzystać. Nie wiem, co bym zrobiła w środku parku. Byłaby to dla mnie bardzo niezręczna sytuacja i pewnie chciałabym wyciągnąć jakieś konsekwencje – dodała

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz