Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska chciałaby być już na swoim!

Agnieszka Kaczorowska chciałaby być już na swoim!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Kaczorowska nadal nie zamieszkała w kupionym domu po ślubie. Co jest tego przyczyną i kiedy może nastąpić wymarzona przeprowadzka?

Od roku Agnieszka i Maciej są małżeństwem. Blisko osiem miesięcy później urodziła się ich córeczka, a już niebawem mają przeprowadzać się do własnego domu. Chwilowo mieszkają w wynajętym mieszkaniu co jest dla młodej rodziny niezbyt wygodne. Dzięki swoim uczuciom i wielkiej miłości cierpliwie jednak czekają wyremontowania własnego domu.

W rozmowie z Super Expressem Agnieszka zdradziła, że zamierzają się przeprowadzić jeszcze przed świętami:

Jeszcze znosimy wszelkie niewygody w małym, wynajmowanym mieszkanku, ale nie chcę narzekać, bo najważniejsze, że nasze życie przepełnione jest wzajemnymi miłością i szacunkiem. Do wymarzonego domu zamierzamy wprowadzić się na święta, choćbyśmy mieli jeszcze trochę żyć na kartonach. Sprzedaliśmy apartament, żeby zmieścić się w budżetach, wykończenie domu trochę się przeciąga. Nie do końca potrafimy się odnaleźć w obecnej, dość małej przestrzeni…

Czy podobnie  tak jak Agnieszka mieliście kiedyś problemy z ekipą remontową? Jeśli tak, czy macie jakieś sposoby na poradzenie sobie z niedogodnościami podczas remontu?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz