Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska dodała rodzinną fotografię.

Agnieszka Kaczorowska dodała rodzinną fotografię.

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska przez wielu jest uważana jako prawdziwa instagramowa mama. Celebrytka tym razem z okazji ukończenia przez jej córkę miesiąca pochwaliła się nową fotografią.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nową fotografią. Celebrytka na dodanym zdjęciu pozuje z swoim mężem oraz córką. W opisie zdradziła, że ich córeczka skończyła własnie swój pierwszy miesiąc.

Emilia kończy dziś miesiąc! 🥰 …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp – czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

DØPE FAMILY❤️ . _________________ Emilia kończy dziś miesiąc! 🥰 …i jest najmłodszą uczestniczką @dope.camp 💪🏻🙈 . _________________ Niewielu z Was wie, że mój ukochany mąż @maciek.pela oprócz tego, że uczy tańca, to zajmuje się od wielu lat organizacją eventów tanecznych. Jego największy projekt to właśnie @dope.camp 🔥 W tym roku trwa największa edycja! A my z Emi jesteśmy z nim i przy nim, bo wiemy, że nasza obecność i wsparcie jest dla niego bardzo ważne. Poza tym nie wytrzymałybyśmy bez żadnego przytulasa przez 10 dni…😌❤️ #DopeCamp #Pelakowelove #dumnażona _______________ Dzięki @seleodruk za mistrzowskie personalizowane body! 💞 📷 @gniewkoglogowski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Dziękuje ze jesteście! ❤️ Teraz i zawsze!

Dużo szczęścia i miłości dla was kochani

Już ma miesiąc? Kiedy to zleciało?! 🙂

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz