Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz o porodzie i karmieniu

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie temu urodziła śliczną córeczkę. Oboje z mężem postanowili opowiedzieć jak się do tej ważnej chwili przygotowywali. Początkowo małżonkowie uważali ,że Agnieszka powinna sama rodzić. Jednak z biegiem czasu zmienili zdanie i Maciej Pela towarzyszył Agnieszce podczas porodu.

„Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę – zdradzili.

Ponieważ Agnieszka nie miała żadnych przeciwwskazań rodziła siłami natury.

„Ja urodziłam naturalnie. Nie miałam żadnych przeciwwskazań. Na szczęście się udało. Do tego jesteśmy stworzone, my kobiety – tłumaczyła tancerka.

Agnieszka nie ukrywa , że jest zwolenniczką karmienia piersią ,które również dobre jest dla niej ponieważ pozwala szybciej wrócić do formy.

„Każda kobieta może karmić, jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Ma wolność w tej kwestii. Ja z mojego punktu widzenia uważam, że naturą jest karmienie piersią. I jeśli mam taką możliwość, to to robię. Nie jest to tylko dobre dla dziecka, ale dla mnie też i pozwala mi szybciej wrócić do formy – uważa

Młodym rodzicom życzymy cierpliwości i przespanych nocek .

Materiały prasowe

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version