Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się niepublikowanym zdjęciem ze ślubu!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się niepublikowanym zdjęciem ze ślubu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze swojego ślubu.

Agnieszka Kaczorowska w 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę. Gwiazda na swoim instagramie bardzo chętnie publikuje nowe zdjęcia na których pozuje ze swoim ukochanym. Tym razem celebrytka postanowiła trochę powspominać. Na jej profilu ukazało się niepublikowane wcześniej zdjęcie z ich ślubu.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Opublikowana fotografia pochodzi z sesji ślubnej, która miała miejsce we Włoszech. To własnie w tym kraju Maciej się oświadczył Agnieszce. Gwiazda do opublikowanego zdjęcia dodała dość obszerny opis.

We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam Maćka na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nieraz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko, co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

#mimanchiitalia ❤️ We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu.❤️ Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze!☀️💪🏻 ______________ 📷 @marek_podolczynski 👉🏻 wchodźcie na profil i korzystajcie z okazji na vouchery do mistrza aparatu 👌🏻 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz