Reklama
Strona głowna Życie gwiazd Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem sprzed 10 lat!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem sprzed 10 lat!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
10 years challenge” to wyzwanie, które już obiegło cały świat. Zabawa polega na pokazaniu zdjęcia sprzed 10 lat i obecnego.

Fotką na Instagramie pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska. Napisała w opisie do zdjęcia:

W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski. 🏆 10 lat później mam swoją szkołę tańca i zdecydowanie więcej uczę niż sama tańczę. ☺️ To co się nie zmieniło, to że łączę kilka ważnych projektów na raz… Wtedy liceum, nagrania do Klanu i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w @danceworld_by_a_kaczorowska , nagrania do Klanu, swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne. Dziś już wiem jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia. Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą. 😌

Jak zwykle fani zachwyceni. Pod postem można znaleźć mnóstwo miłych komentarzy:

Zatrzymałaś czas Piękna

Ślicznie wyglądasz❤

No powiem Co Kochna, że zmieniłaś się pod względem koloru skóry 😆 Ale dżaga jak byłaś tak jesteś 💣

Wy też uważacie, że Agnieszka zatrzymała czas?

View this post on Instagram

I ja się dołączę do #10yearschallenge ☺️ . W 2009 roku pierwszy raz wygrałam mistrzostwa Polski. 🏆 10 lat później mam swoją szkołę tańca i zdecydowanie więcej uczę niż sama tańczę. ☺️ To co się nie zmieniło, to że łączę kilka ważnych projektów na raz… Wtedy liceum, nagrania do Klanu i treningi, które pochłaniały 4-5 godzin każdego dnia. Dziś prowadzenie oraz uczenie w @danceworld_by_a_kaczorowska , nagrania do Klanu, swojego programu #BędęMamą oraz różne okresowe projekty bardziej lub mniej medialne. . Dziś już wiem jak ważna jest dbałość o życie prywatne, równowaga i harmonia. Kiedyś dzień wolny był męczarnią. Dziś delektuję się byciem żoną i przygotowuję do bycia mamą. 😌 #agnieszkakaczorowska #agnieszkakaczorowskapela #danceworldbyagnieszkakaczorowska #DWBAK #więcejniżtaniec !

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz