Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z córką!

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z córką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska ostatnio na swoim instagramie pochwalila się zdjęciem z swoją córka. Gwiazda w opisie zdradziła za co ją tak bardzo kocha.

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie bardzo aktywnie relacjonuje trudy oraz uroki macierzyństwa. Celebrytka ostatnio na swoim profilu zdradziła za co kocha swoją córeczkę. Gwiazda Ma do tego bardzo dużo powodów.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoją córeczką. Gwiazda w opisie zdradziła kila spraw za co kocha swoją Emilkę. Lista jest naprawdę długa.

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie?
Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia.
Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… 🌟 Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie? Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. ❤️ Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. 💪🏻 Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju. @smyk #Smyk #całydlamałych #CzasZeSmykiem 👌🏻

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Agnieszka Kaczorowska chciałaby być już na swoim! - Begio.pl 19 grudnia 2019 - 07:57

[…] Agnieszka Kaczorowska nadal nie zamieszkała w kupionym domu po ślubie. Co jest tego przyczyną i kiedy może nastąpić wymarzona przeprowadzka? […]

Napisz

Zostaw komentarz