Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z nowego domu

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z nowego domu

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie pochwaliła się nowym świątecznym zdjęciem. Na pierwszy rzut oka bardzo łatwo można zauważyć, że ich choinka nie jest tak wystrojona jak u większości internatów. Gwiazda wszystko wytłumaczyła w opisie.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła jeszcze przed świętami przeprowadzić się do nowego lokum. Celebrytka dopięła swego. Dziś na jej instagramie ukazała się pierwsza fotografia świąteczna własnie z tego lokum.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii można zauważyć choinkę która nie jest dość specjalnie wystrojona. Celebrytka wszystko bardzo ładnie wytłumaczyła w opisie.

Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi… Ale jest miłość, spokój, szczęście❗️❤️ #Pelakinanowym #pierwsześwięta #firstchristmas

Wczoraj nie było nawet chwili, aby napisać życzenia dla Was… dlatego dziś Kochani, życzymy Wam całą rodzinką, aby w Waszym życiu było duuuużo miłości Jak jest miłość, to jest już wszystko ! Ściskamy świątecznie!!! I dziękujemy za wszystkie życzenia od Was – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Gratulacje kochani!

Czyli najważniejsze już jest reszta to szczegóły

Zasłony, listwy przypodłogowe czy drzwi są nieważne, najważniejsza jest miłość, Waszą miłość do siebie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz