Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska podjęła ważną decyzję! Czy już niebawem zamiera pokazać światu twarz córki?!

Agnieszka Kaczorowska podjęła ważną decyzję! Czy już niebawem zamiera pokazać światu twarz córki?!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Kaczorowska podjęła decyzję związaną ze swoją córką Emilką. Czy już niedługo pokaże wszystkim jak wygląda?!

Do tej pory młoda aktorka nie pokazała twarzy swojej córeczki. Chce w ten sposób ukryć ją i chronić przed światem mediów. Dlaczego mimo wielu publikacji w mediach społecznościowych nadal nie odsłoniła twarzy córki?

Chciałabym, żeby doszło do takiego momentu, że ona będzie nastolatką, a my będziemy mogli zbudować w niej taką świadomość i wyjaśnić jej z czym wiąże się wrzucanie zdjęć do internetu. Jakie to powinny być zdjęcia, jakie nie powinny. Jeżeli oczywiście będzie chciała. Na razie nie chcę tego robić bez jej zgody.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Kaczorowska zdradziła, że sama niejednokrotnie spotkała się z przeróbką własnych zdjęć:

Ponad to, co dzieje się czasami z moimi zdjęciami, bo widziałam różne przeróbki, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś zrobił to z moim dzieckiem. Ten świat, nie tylko wirtualny, jest trochę niebezpieczny. Nie chcę jej na to narażać. Po prostu.

Waszym zdaniem Agnieszka postępuje słusznie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz