Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pokazała jak karmi piersią swoją córeczkę!

Agnieszka Kaczorowska pokazała jak karmi piersią swoją córeczkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska zdaniem wielu jest wzorową mamą. Gwiazda swoimi doświadczeniami bardzo chętnie dzieli się z swoimi fanami na instagramie. Tym razem celebrytka poruszyła temat karmienia piersią.

Pomimo bardzo dużych osiągnięć w tańcu Agnieszkę Kaczorowską większa część osób i tak bardziej kojarzy z roli Bożenki w serialu “Klan”. Aktorka jednak stara się zmienić ten wizerunek. Gwiazda od kiedy urodziła córeczkę, poświeciła swój instagram głownie na tematy związane z rodzicielstwem.

Agnieszka Kaczorowska ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii karmi Emilkę piersią. Gwiazda w opisie poruszyła ten temat trochę dokładniej.

O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam… Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez @fotografie_eweliny podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do 1. roku życia jest podstawą diety Maluszka. Mówiłam Wam też, że rozszerzamy dietę metodą #BLW i już po prawie dwóch miesiącach chcę Wam ją całym sercem polecić! Zabawa przednia, bałagan ogromny, gotowania dużo, ale gdy dziecko zjada cały talerzyk owsianki, zupę dyniową czy bataty, brokuły i szparagi, to nas rozpiera duma…i możemy to jej doświadczanie jedzenia oglądać niczym najlepszy film. Teraz Kochani, gdy jesteście w domu, to proponuję spróbować ! Są na ten temat książki, blogi… jak chcecie to znajdziecie info. Tylko ostrzegam, że telefon zostanie zapchany zdjęciami i filmikami brudnego, jedzącego i szczęśliwego Malucha. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam…🥰 Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez @fotografie_eweliny podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do 1. roku życia jest podstawą diety Maluszka.💪🏻 Mówiłam Wam też, że rozszerzamy dietę metodą #BLW i już po prawie dwóch miesiącach chcę Wam ją całym sercem polecić! 👌🏻 Zabawa przednia, bałagan ogromny, gotowania dużo, ale gdy dziecko zjada cały talerzyk owsianki, zupę dyniową czy bataty, brokuły i szparagi, to nas rozpiera duma…i możemy to jej doświadczanie jedzenia oglądać niczym najlepszy film.😍 Teraz Kochani, gdy jesteście w domu, to proponuję spróbować ! Są na ten temat książki, blogi… jak chcecie to znajdziecie info. Tylko ostrzegam, że telefon zostanie zapchany zdjęciami i filmikami brudnego, jedzącego i szczęśliwego Malucha.😂 #Pelakowelove

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Jedna internautka nie zorientowała się, że to zdjęcie zostało zrobione jakiś czas temu. Kobieta zarzuciła jej przez to kłamstwo.

Uchwycone? A podobno siedzisz w domu z dzieckiem. – napisała internautka.

Gwiazda bardzo szybko na to odpowiedziała.

Zdjęcie zostało zrobione jakoś na przełomie stycznia i lutego. Proszę szukać zaczepki gdzieś indziej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz