Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę!

Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska aktualnie umeblowywuje  swój dom. Celebrytka już wiele razy potwierdziła, że ma dobry gust. Tym razem pozwoliła na ocenić swoją łazienkę. Internautą w komentarzach się bardzo spodobała a wam?

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie jest bardzo aktywna osobą. Gwiazda na swoim profilu tym razem pochwaliła się swoją łazienka. Trzeba przyznać, że i ta cześć jej domu jest bardzo ładna oraz zrobiona ze smakiem jak wszystko u niej.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celerbytka na opublikowanym zdjęci pozuje siedząc w luźnej bluzce oraz bieliźnie na swojej umywalce. Na drugim planie możemy podziwiać jak ma urządzoną łazienkę.

Kochani, to już ostatnie zadanie z naszego challenge’u Dajcie znać jakie znacie dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego w walce o zatrzymanie młodości skóry oraz wskażcie, które z nich uważacie za szczególnie cenne i dlaczego – poinformowała w swoim opisie.

View this post on Instagram

Kochani, to już ostatnie zadanie z naszego challenge'u ❗️ Dajcie znać jakie znacie dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego w walce o zatrzymanie młodości skóry oraz wskażcie, które z nich uważacie za szczególnie cenne i dlaczego❓ _____________ 3 osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi otrzymają set trzech produktów @lorealskin wraz z kosmetyczką.👌🏻 Regulamin konkursu👉🏻 http://bit.ly/HyaluronSpecialist_Regulamin_IV _____________ Dzięki za liczny udział w poprzednich zadaniach challenge’u! Fajnie się czyta Wasze odpowiedzi☺️😉 #czasdzialanatwojakorzysc #wspolpracaLOrealParis #lorealskin #hyaluronspecialist #lorealparis #challenge

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Internauci w komentarzach pod dodana fotografią nie ukrywali zaskoczenia.

To łazienka w Waszym domu Agnieszko?! Gustownie!
Wyglądasz cudnie i fajna łaznienka!
Jeju jaka ty jesteś cudna na tym zdjęciu!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz