Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pokazała swój brzuch!

Agnieszka Kaczorowska pokazała swój brzuch!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska postanowiła wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży. Gwiazda bardzo ciężko walczy o nią. Na ostatnim zdjęciu pokazała efekty swojej ciężkiej pracy. Naszym zdaniem śladów po ciąży już nie ma.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celerbytka na opublikowanej fotografii pozuje najprawdopodobniej po swoim treningu. Gwiazda na jednej fotce pokazała swój brzuch.

Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany…- czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany…☺️ ________________ Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki…że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie…Tak, jest super! ☺️😉 Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami… ❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.💪🏻 ❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni…No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (👉🏻patrz 2. zdjęcie)😂, ale nad tym się popracuje…tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć…Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.👌🏻 ❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.💃🏼 ❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka… No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.💪🏻 ❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.🙈 ❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy…❤️ ______________ I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! 😘

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz