Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją garderobę!

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją garderobę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska na swoim instastory pochwaliła się jak wygląda jej garderoba. Jesteśmy pewni, że nikt nie spodziewał się takiego widoku.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła jak większość gwiazd sprzedać trochę zbędnych ubrań. Gwiazda z tej okazji pokazała swoją garderobę. Okazało się, że jest ona w domu jej mamy. Celebrytka podczas przedstawiania cuchów wyznała, że tam własnie trzyma wiekowość swoich rzeczy przed przeprowadzką.

Jesteśmy właśnie w mojej garderobie, a raczej w starej garderobie. Jest to garderoba, która jest w domu mojej mamy, ale to właśnie tutaj trzymam większość swoich ciuchów, zanim przeprowadzimy się do nowego domu. I jak widzicie, tego tutaj jest naprawdę dużo i nie zamierzam do swojej nowej pięknej garderoby zabierać wszystkiego, zwłaszcza że większości tak naprawdę nie noszę. Dlatego dzisiaj postanowiłam tu przyjechać, wszystko przejrzeć, posortować i zdecydować, co ja będę jeszcze nosić, a co jest mi kompletnie niepotrzebne – zdradziła Agnieszka podczas nagrywania swoje instastroy.

Jesteście zaskoczeni tym widokiem?. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz