Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska publikuje kolejne przepiękne zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska publikuje kolejne przepiękne zdjęcia

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska znana jest z częstych publikacji na swoim Instagramie. Jej wpisy  przeważnie dotyczą macierzyństwa. Aktorka  od lipca jest szczęśliwą matką. Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat karmienia piersią oraz opublikować zdjęcie.

(…) Karmię od samego początku i mam nadzieję, że będę co najmniej do 6. miesiąca. Poza tym, że to naprawdę NAJLEPSZY pokarm z możliwych dla naszych Maluszków, to jeszcze jest to taki cudowny czas budujący relację pełną przywiązania i miłości- napisała Agnieszka Kaczorowska.

Materiały prasowe

Zdradziła również jakie były jej początki w tej kwestii:

“Czy początki były łatwe ? Nie. Pierwsze dni wymagały dużo cierpliwości i umiejętności, których nabrałam dopiero przy okazji spotkania z Joasią – doradcą laktacyjnym – zdradziła.

Na koniec dodała, że nie ma problemu z karmieniem  Emilki w miejscach publicznych:

“Mnie się często zdarza karmić w samochodzie, ponieważ dużo się przemieszczamy w związku z pracą, ale i wykańczaniem naszego nowego domku🏡. Nie mam oporów, aby karmić w miejscach publicznych, dlatego i tutaj postanowiłam wrzucić takie zdjęcie. To natura. Do tego jesteśmy stworzone.❤️ Jeśli będziesz mamą, to zachęcam Cię gorąco do tego, abyś karmiła piersią.❤️ Jeśli nią już jesteś, to niezależnie od tego jak karmisz i tak jesteś najwspanialszą mamą pod słońcem dla swojego dziecka!!!😘- dodała młoda mama.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Agnieszka Kaczorowska opowiada o budowie swojego domu - Begio.pl 23 listopada 2019 - 21:30

[…] Agnieszka Kaczorowska zdradziła kilka informacji dotyczących budowy swojego domu. Przypomnijmy, że nie tak dawno bo w lipcu na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki. W rozmowie z portalem przeambitni.pl wspomniała, że w domu: […]

Napisz

Zostaw komentarz