Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za odrzucenie dziecka

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za odrzucenie dziecka

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska surowo została skrytykowana za to, że śpi bez dziecka. Aktorka rok temu w lipcu została matką córki Emilki. Od tamtej pory na jej Instagramie pojawiają się co rusz to nowe zdjęcia.Młoda mama także chwali się każdym postępem jakie robi jej dziecko.Ostatnio opublikowała krótki post w którym napisała, że mała zasypia sama w swoim łóżeczku na dodatek w swoim pokoju.Nazwała to ogromnym sukcesem.

“My rodzice odzyskaliśmy swoją sypialnię! Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas hmm… radością, powodem do dumy, a przede wszystkim sukcesem – napisała.

No i rozpętała się burza. Internautki ostro ja skrytykowały za odrzucenie dziecka.

“Dzieci są dziećmi tylko raz. Tylko raz. Rosną tak szybko, że nie zdążysz się obejrzeć. Na tym właśnie polega macierzyństwo – na tuleniu i bliskości. Dzieci są różne. Jedne potrzebują tego mniej, inne więcej. Co to za czasy, żeby korzystać z takich rzeczy. Jeszcze chwila, a ktoś wymyśli roboty, które zastąpią rodzica. Smutne.

 

Na szczęście w jej obronie stanął mąż Maciej Pela, który napisał krótko i dosadnie.

“Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz