Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny swojego męża!

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny swojego męża!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska wyprawiła imprezę z okazji 30 urodzin swojego męża. Gwiazda na swoim instagramie pokazała kilka zdjęć z tej okazji. Celebrytka nawet pokazała tort.

Maciej Pela kilka dni temu skończył 30 lat. Z tej okazji jego żona zorganizowała mu imprezę. Gwiazda na swoim instagramie zdała bardzo ciekawą relacje z tego przyjęcia.

Maciej Pela na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem z swoją żona i córka. Pod opublikowaną fotografią podzielił się swoimi przemyśleniami.

W takim składzie, pełną para, wjeżdżam w 30. rok życia! Marzenia się spełniają…(…) Agnieszka Kaczorowska dziękuję kochanie za szczęście, które dzięki Tobie odnalazłem. Dziękuje Ci za rodzinę, którą stworzyliśmy. I dziękuje za to, że te wyjątkowe, okrągłe urodziny mogę spędzać z Tobą i Emi! – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła zorganizować swojemu mężowi impreze niespodziankę. Przygotowała ona również tort który był jego marzeniem.

Zorganizowałam wczoraj ukochanemu mężowi imprezkę z okazji 30. urodzin. Dużo atrakcji, dużo uśmiechu i dużo bliskich nam osób. Kochanie, bądź zawsze szczęśliwy – napisała na swoim instagramie

A tort LEGO chyba okazał się najfajniejszą niespodzianką. – dodała na swoim instastory.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami! - Begio.pl 12 grudnia 2019 - 20:06

[…] Agnieszka Kaczorowska zamierza walczyć z hejterami! Gwiazda odniosła się do komentarzy z groźbami, które skierowane są co do jej córki. Co zamierza z tym zrobić? […]

Napisz

Zostaw komentarz