Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny ukochanego męża

Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny ukochanego męża

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska urządziła urodziny niespodziankę swojemu ukochanemu mężowi, który kończy 30 lat.  Z tej okazji Maciej Pela postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami:

“W takim składzie, pełną para, wjeżdżam w 30. rok życia! Marzenia się spełniają…(…) Agnieszka Kaczorowska dziękuję kochanie za szczęście, które dzięki Tobie odnalazłem. Dziękuje Ci za rodzinę, którą stworzyliśmy. I dziękuje za to, że te wyjątkowe, okrągłe urodziny mogę spędzać z Tobą i Emi!

To nie koniec niespodzianek największą był tort, który wygląda jak dzieło sztuki. Okazuje się ,że tort Lego to największe marzenie solenizanta.

“Zorganizowałam wczoraj ukochanemu mężowi imprezkę z okazji 30. urodzin. Dużo atrakcji, dużo uśmiechu i dużo bliskich nam osób. Kochanie, bądź zawsze szczęśliwy – napisała aktorka i dodała na Instastories: A tort LEGO chyba okazał się najfajniejszą niespodzianką.

Materiały prasowe

Aktorka razem z mężem tworzy świetny związek. Para powinna wszystkich zarażać swoją miłością, radością i pozytywną energią. Nie pozostaje nam nic innego jak dołączyć  najlepsze życzenia urodzinowe.

Fani również nie zapomnieli:

“Wszystkiego najlepszego.

“Tworzycie cudowną rodzinę wszystkiego dobrego z okazji urodzin.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz