Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska w rozmowie o macierzyństwie wyjawiła sekret z sali porodowej!

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie o macierzyństwie wyjawiła sekret z sali porodowej!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Kaczorowska podczas ostatniej rozmowy w “Dzień Dobry Wakacje” zdradziła sekret sali porodowej! Podzieliła się także sposobem na powrót sylwetki sprzed ciąży.

Na samym początku małżeństwo zastanawiało się nad szczegółami porodu. Mąż Agnieszki przyznał, że był przy porodzie. Aktorka powiedziała, że:

Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę.

Innym z sekretów, którym postanowiła się podzielić był fakt zdecydowania się na naturalne rozwiązanie:

Ja urodziłam naturalnie. Nie miałam żadnych przeciwwskazań. Na szczęście się udało. Do tego jesteśmy stworzone, my kobiety.

Agnieszka Kaczorowska stwierdziła również, że pierwsze spacery były dla niej bardzo wyczerpujące, a wręcz porównywalne z maratonem:

Tak, pierwsze dni po porodzie, a nawet tydzień po porodzie, trzeba dać sobie czas. To trzeba podkreślić, że każda kobieta potrzebuje innej ilości czasu. U mnie ten godzinny spacer w pierwszym tygodniu był maratonem, ale dzisiaj dwa tygodnie później, czuję się naprawdę dobrze i myślę, że ten spacer może być dłuższy.

Poniżej zdjęcie z kręcenia materiału do programu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz