Reklama
Strona głowna Ogólne Agnieszka Kaczorowska w świetnej formie po ciąży!

Agnieszka Kaczorowska w świetnej formie po ciąży!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Kaczorowska jest w świetnej formie po ciąży! Jak udało jej się do tego dojść? Gwiazda zdradziła sekret w jednej z rozmów.

Agnieszka urodziła pierwsze dziecko w lipcu. Aktorka chętnie dzieli się relacjami, gdzie udostępnia zdjęcia córeczki. W rozmowie z jastrzapost.pl Kaczorowska zdradziła o równym podziale obowiązków w małżeństwie. Razem z Maciejem Pelą spędzają z dzieckiem jak najwięcej czasu. Jak w roli matki czuje się Agnieszka?

Odnajduję się wspaniale. To jest wspaniała rola, chyba najpiękniejsza rola w życiu i nikt, kto tego nie doświadczył, nie jest w stanie poczuć, jak mocna jest ta miłość, przywiązanie i to wszystko, co się dzieje z kobietą i w ogóle. My mamy taki bardzo partnerski związek. Nasze małżeństwo w ogóle jest takie. Ale opieka nad dzieckiem również jest w podziale pół na pół. Oczywiście ja jestem tym nieodzownym elementem ze względu na karmienie, ale dzielimy się obowiązkami i Maciek mi bardzo pomaga od samego początku. Sprawuje się w roli ojca fantastycznie i to jest super, że mamy bardzo elastyczne grafiki pracy, że możemy wszystko, co mamy zrobić zgrać, kwestia dobrej organizacji, lepszej logistyki i to wszystko jest do zrobienia.

Agnieszka wspomniała także o szybkim powrocie do świetnej formy:

Kwestią naszego wyglądu jest nasze samopoczucie. Więc to jest kwestia tego, co wypływa z nas. Jak się ze sobą czujemy i jak się czujemy w swoim życiu. Jestem bardzo szczęśliwa, więc mam nadzieję, że to przekłada się na mój wygląd. […’ Ciało przetrenowane od 6 roku życia jest zupełnie innym ciałem i nie można tego porównywać z osobą, która nigdy nic nie trenowała.

Według gwiazdy regularne ćwiczenia w czasie ciąży mogą pomóc w szybszym powrocie do sylwetki po porodzie:

Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy.

Wiedzieliście o tym?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz