Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami!

Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami!

od Damian Kowal
Reklama
Agnieszka Kaczorowska zamierza walczyć z hejterami! Gwiazda odniosła się do komentarzy z groźbami, które skierowane są co do jej córki. Co zamierza z tym zrobić?

Negatywne komentarze pod adresem córki Agnieszki i Macieja zaczęły pojawiać się na Instagramie. Z tego też powodu rodzice nie zamierzają pokazywać twarzy córeczki.

Całą zaistniałą sytuację Agnieszka skomentowała w rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl:

Gdy coś takiego czytam to przychodzi mi na myśl, że jest to złośliwość, że jest to rodzaj hejtu i ktoś wylewa swoje frustracje w jakiś dziwny sposób. A potem zaczęłam myśleć, że trzeba podejść do tego bardzo ostrożnie. Bo w sumie nie wiem jacy ludzie mnie obserwują i kto się kryje po drugiej stronie telefonu pod danym nickiem. Mam nadzieję, że to było jakąś plotką i ktoś po prostu chciał być niemiły, a nie, że jest to coś poważnego. Ale uważam, że z takimi rzeczami warto udawać się na policję.

Czy młodzi rodzice wyciągną z tego konsekwencje i zgłoszą sprawę na policję?

Trzeba podejmować różnorakie działania, ale jest to bardzo trudne i czasochłonne. To taka walka pomiędzy sercem a rozumem. Taki dziwny wybór, bo z jednej strony chciałabym sprawę doprowadzić do końca, z drugiej strony trzeba będzie poświęcić na to dużo czasu. To jest tak, jak z naszym sądownictwem. Jak zaczynamy iść w kierunku rozstrzygania czegoś sądowo, to trwa to latami. Pytanie, czy mamy na to czas i czy jest to gra warta świeczki.

Co myślicie o tego rodzaju sprawie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz