Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska wspiera WOŚP!

Agnieszka Kaczorowska wspiera WOŚP!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie pochwaliła się jak wsparła tegoroczny WOŚP. Internatów uwagę również przykuła jej piękna stylizacja.

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazda  na swoim profilu zebrała już ponad 300 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi ciekawostkami z swojego życia prywatnego jak i zawodowego. Dziś zdradziła jak postanowiła wesprzeć tegoroczny WOŚP. Okazuje się, że ma ona bardzo ciekawą tradycję z tym związaną.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w rodzinnym gronie. Bardzo dobrze również rzucają się w oczy WOŚP’owe serduszka które maja przyklejone. Celebrytka w opisie zdradziła jak wspiera tą akcje.

Dzień serc! #WOŚP
________________________
Gram od dziecka. Jako mała dziewczynka specjalnie zbierałam kasę do skarbonki, aby w styczniu wrzucić do puszeczki…❤️ To tradycja, która wierzę, że będzie trwać do końca świata i o jeden dzień dłużej… – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Tez wierze w ta akcje Wspieram co roku Dziś takze

Pomagać zawsze warto

Pięknie wyglądacie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz