Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się na temat życia na kartonach!

Agnieszka Kaczorowska wypowiedziała się na temat życia na kartonach!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska jest coraz bliżej swojej upragnionej przeprowadzki. Gwiazda w swoim ostatnim wywiadzie postanowiła trochę opowiedzieć na temat tz. życia na kartonach.

Agnieszka Kaczorowska ma za sobą bardzo intensywny rok. Gwiazda wraz z swoim ukochanym wzięła ślub, oraz została mamą. Celebrytka ostatnio zdradziła, że szykują się też do przeprowadzki. W ostatnim wywiadzie jakiego udzieliła do super expresu postanowiła trochę o tym opowiedzieć.

Agnieszka ostatnio postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu Super Express. Gwiazda postanowiła w nim opowiedzieć trochę na temat przygotowania do wyprowadzki.

Jeszcze znosimy wszelkie niewygody w małym, wynajmowanym mieszkanku, ale nie chcę narzekać, bo najważniejsze, że nasze życie przepełnione jest wzajemnymi miłością i szacunkiem. Do wymarzonego domu zamierzamy wprowadzić się na święta, choćbyśmy mieli jeszcze trochę żyć na kartonach. Sprzedaliśmy apartament, żeby zmieścić się w budżetach, wykończenie domu trochę się przeciąga. Nie do końca potrafimy się odnaleźć w obecnej, dość małej przestrzeni(…) – zdradziła podczas rozmowy z Super Expressem.

Bez wątpienia tegoroczne święta zostaną im w pamięci na długo. Pierwszy raz będą w takim składzie oraz w swoim nowym domu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz