Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska wyprawiła Baby Shower.

Agnieszka Kaczorowska wyprawiła Baby Shower.

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska już niebawem zostanie matka. Wiadomo już, że urodzi córeczkę. Przyszła mama postanowiła zorganizować dla swoich przyjaciółek Baby Shower.

Agnieszka swoje Baby Shower wyprawiła w plenerze. Zaproszeni goście gromadzili się w ogrodzie. Szczęśliwa przyszła mama pochwaliła się pięknymi zdjęciami z przyjęcia na swoim instagramie.

Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu… jak do tej pory. Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami. Było pięknie, słodko, zabawnie. Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach. Ach i pogoda była piękna!
Wszystkim mamom przesyłam najlepsze życzenia

Bądźcie szczęśliwe i spełnione, kochane i silne, cierpliwe i spokojne – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu… jak do tej pory😌 Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami.🌸💛 Było pięknie dzięki @mariajustdoit.pl ! Było słodko dzięki @lavanillecupcakes ! Było zabawnie dzięki Sis @yolechkas_island ! Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach dzięki @margografia 📷 Love U all ❤️❤️❤️ Ach i pogoda była piękna! 🙏☀️ ____________ Wszystkim mamom przesyłam najlepsze życzenia🌸 Bądźcie szczęśliwe i spełnione, kochane i silne, cierpliwe i spokojne💛 #momsday #mothersday #DzieńMamy #babyshower #babyshowertime #babygirl #momtobe #rodzew2019 #mommytobe2019

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz