Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w rodzinnej sesji!

Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w rodzinnej sesji!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska całkiem niedawno została mamą. Celebrytka postanowiła udać się wraz z mężem i dzieckiem na rodzinną sesję. Efektami pochwaliła się na swoim instagramie.

Agnieszka na swoim instagramie opublikowała fotografie z sesji rodzinnej. Celebrytka w opisie wyznała, że aktualnie jej całe życie kręci się wokół córeczki i jej rodzinki.

Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki – napisała Kaczorowska w opisie.

View this post on Instagram

#Pelakowelove ❤️ . 📷 @fotografie_eweliny ___________________________ Uważam, że takie sesje to mega pamiątka ❗️Mamy dzięki Ewelinie mnóstwo pięknych ujęć Malutkiej do rodzinnego albumu. A Wy co myślicie? Robiliście zdjęcia noworodkowe? Planujecie zrobić? __________________________ Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki.🥰 No dobra… trochę zdalnie ogarniam @danceworld_by_a_kaczorowska i jeszcze różne kwestie dotyczące budowy naszego nowego domku, o czym Wam już pisałam… ale to tylko w wolnych chwilach…których nie mam zbyt wiele i dobrze mi z tym. 😊 #JestemMamą #JestemMama #rodzinka #najszczęśliwsi #happyfamily #familyfirst

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pełnia szczęścia uchwycona na jednym zdjęciu 🤗🌹😘 Mam nadzieję ,że zdradziicie imię córeczki

Przeurocze zdjęcie  tyle ciepła i miłości bije od Was

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz