Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska z mała metamorfozą!

Agnieszka Kaczorowska z mała metamorfozą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska postanowiła upieprzyć trochę swój wygląd. Gwiazda z tego powodu udała się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Swoja przemiana pochwaliła się na instagramie.

Agnieszka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii celebrytka pochwaliła się swoja mała metamorfozą. Gwiazda zdaniem wielu wygląda obłędnie. Spójrzcie sami.

Uwielbiam, gdy mogę oddać się w ręce profesjonalistów❗️Według mnie na jakość usług często wpływa fakt, iż właściciel/-ka cały czas czynnie uczestniczy w budowaniu biznesu. Tak jest w przypadku lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą i mogą każdego dnia być w swojej firmie, pracować i dbać o klientów. Dla mnie niesamowicie ważna jest dbałość, pewna intymność, indywidualne podejście i dzięki temu wspaniała atmosfera. – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

#advertising Uwielbiam, gdy mogę oddać się w ręce profesjonalistów❗️Według mnie na jakość usług często wpływa fakt, iż właściciel/-ka cały czas czynnie uczestniczy w budowaniu biznesu. Tak jest w przypadku lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą i mogą każdego dnia być w swojej firmie, pracować i dbać o klientów. Dla mnie niesamowicie ważna jest dbałość, pewna intymność, indywidualne podejście i dzięki temu wspaniała atmosfera. 🥰 _________ @agata_szpejna_hairteam to miejsce, któremu ufam od lat! To zdecydowanie mój ulubiony salon fryzjerski, skąd nie tylko wychodzę z perfekcyjna fryzurą, ale także z uśmiechem na ustach. To zawsze cudnie spędzony czas! __________ Uważam, że powinniśmy wspierać lokalne własne biznesy, gdyż dają nam najwyższą jakość i to czego nie znajdzie się nigdzie indziej – relacje. Rzadko kto chce być anonimowy, raczej każdy z nas woli zostać dopieszczony według własnych upodobań. Czyż nie? 😌 Dlatego biorę udział w kampanii #loveownbusiness . Sama prowadząc swój biznes wiem jak ważne jest wzajemne wspieranie się. 💪🏻💪🏻💪🏻 Dołączam gorące pozdrowienia dla wszystkich przedsiębiorców !

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz