Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska z poruszającym wpisem!

Agnieszka Kaczorowska z poruszającym wpisem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska rozpływa się nad rolą matki. Celebrytka w swoim ostatnim wpisie zdradziła, ze czasem sieje się z niej mąż. Jesteście ciekawi dlaczego?

Agnieszka Kaczorowska na swoim instagramie opublikowała nowa fotografię. Celebrytka na opublikowanym zdjęciu pozuje z swoją córeczka. Gwiazda w opisie postanowiła podzielić się kolejny raz spotrzebowaniami na temat macierzyństwa.

Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach… Wiedziałam, że spełniając to marzenie, będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK! Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet, gdy malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje. Jeśli mam określić, jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego, co robi. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres. Jestem mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6 -tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. Jestem też mamą pracującą. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej, jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi. Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną

Na końcu dodała, że jej mąż często się z niej śmieje.

Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły… Maciek Pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend, wzięłam 12 czapeczek, ale…wszystko musi zawsze do siebie pasować!

View this post on Instagram

Ja MAMA.🤱 ___________ Ponieważ sporo Was tu w ostatnich tygodniach przybyło to chciałabym się trochę „przedstawić” i opowiedzieć Wam o sobie poprzez role, które pełnię w obecnym życiu…te prywatne i te zawodowe. ☺️ ___________ Mnie jako mamę znacie pewnie całkiem dobrze, ponieważ wrzucam teraz dużo treści nawiązujących do macierzyństwa. Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach… Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK❗️❤️ Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet gdy Malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje. Jeśli mam określić jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego co robi. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres. Jestem Mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6. tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. 🌎 Jestem też mamą pracującą. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi.🥰 Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną. Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły… @maciek.pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend wzięłam 12 czapeczek, ale…wszystko musi zawsze do siebie pasować!👌🏻 Jestem mamą, której bardzo zależy na mądrym rozwoju, dlatego dużo czytam i dowiaduję się jak mogę zadbać o najlepszy start naszej córeczki. Jestem mamą uwielbiającą zdjęcia…strzelam jej fotki i kręcę filmiki prawie codziennie i borykam się z brakiem miejsca w telefonie.🙈 Będąc mamą, czuję, że dalej mogę wszystko, ta rola w żaden sposób mnie nie ogranicza, tylko nie robię wszystkiego, bo to JA decyduję na co chcę przeznaczać czas. Najważniejsze dla mnie jest być obok Emi, a całą resztę da się do tego dostosować. Jestem mamą zakochaną po uszy i zapatrzoną w swoją najśliczniejszą pod słońcem kruszynkę.🥰 Jestem spełniona jako MAMA. 🤱

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Czy Agnieszka Kaczorowska jest wymagającą żoną?! - Begio.pl 24 listopada 2019 - 08:17

[…] Agnieszka Kaczorowska oceniła swoje miejsce w małżeństwie. Czy gwiazda jest wymagającą żoną?! […]

Napisz

Zostaw komentarz