Reklama
Strona głowna Instagram Agnieszka Kaczorowska zaczyna przeginać z negliżem?

Agnieszka Kaczorowska zaczyna przeginać z negliżem?

od Karolina Melon
Reklama
Tancerka,  Agnieszka Kaczorowska zaczyna publikować coraz odważniejsze zdjęcia na swoim Instagramie! Ku zdziwieniu internautów, jej mężowi to odpowiada!

Kaczorowska i Maciej Pela dopiero co z końcem roku pochwalili się oficjalnie, że w 2019 roku spodziewają się dziecka. Internauci byli poruszeni i jednocześnie zachwyceni tą radosną nowiną, z jaką małżeństwo postanowiło się podzielić. To skłoniło tancerkę do prowadzenia kanału na Youtubie o tematyce parentingowej. Ciąża to zdecydowanie najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety. Jednakże widać, że Agnieszce było ciężko porzucić dotychczasowe szalone życie i nieco zwolnić. W końcu czego się nie robi dla przyszłego dziecka.

Tancerka znacznie mniej pokazuje się w mediach, ale nie stroni od skandali.  To właśnie w ubiegły weekend wywołała burzę wśród internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia, którym postanowiła się pochwalić. Tancerka pozuje w sukience z bardzo głębokim dekoltem bez stanika. Internauci są oburzeni, jej mąż wręcz przeciwnie. Czyżby przyszła mama znalazła patent, aby mimo pozornego zniknięcia z mediów na okres ciąży było nadal o niej głośno?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz