Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zapowiada ze będzie „sexy mamą” dzięki balsamowi na rozstępy!

Agnieszka Kaczorowska zapowiada ze będzie „sexy mamą” dzięki balsamowi na rozstępy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie matką, będzie to jej pierwsze dziecko. Aktorka bardzo przejęła i wczuła się w rolę przyszłej mamy. Celebrytki instagram w ostatnich czasach, aż kipi od tematyki ciążowej.

Agnieszka w ostatnim wpisie postanowiła wypromować balsam przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży. Jak sama obiecuje w opisie, że ten produkt sprawi, że staną się „sexi mamami”. W komentarzach wybuchła wielka burza, w obronie Agnieszki stanął jej mąż Maciej Pela.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Ciekawe Agnieszko, czy będziesz się tak nazywać dzień, dwa czy tydzień po porodzie, gdzie nogi będą jak balony i będziesz ze szpitala wracać w butach męż, a brzuch będziesz miała jak w 7 miesiącu ciąży i nie będziesz mogła usiąść na tyłku po porodzie naturalnym albo będziesz zgięta w pół i będziesz się ledwo ruszać po cesarce, wtedy powodzenia w byciu sexy – czytamy w komentarzach.

Na komentarz odpowiedział Maciej Pela.

Widzi Pani… po porodzie każdego dnia będę mówił żonie, że jest piękna, sexy i cudowne. Niezależnie od tego, czy będzie wracać w moich butach, na leżąco, czy siedząco. Agnieszka dzień, dwa czy tydzień po porodzie będzie sexy, bo ja będę ją tak postrzegać. Pozdrawiam i życzę szczęścia.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz