Reklama
Strona głowna Gwiazdy Agnieszka Kaczorowska zdradza jaką jest żoną

Agnieszka Kaczorowska zdradza jaką jest żoną

od Karolina Melon
Reklama
Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie napisała szczery post o tym jaka jest żoną. Rok temu poślubiła Macieja Pelę, dzisiaj są rodzicami córeczki Emilii. Tancerka wyznaje, że mąż jest ideałem mężczyzny a do niej należy pielęgnowanie to co ich łączy.

“Jestem żoną i uważam, że najważniejsza jest pielęgnacja tego pięknego uczucia, które nas połączyło. Kluczem jest czas. Zawsze mam czas dla nas – wyznała.

Materiały prasowe

Zdradziła również jaką jest żoną :

Jestem żoną, która potrzebuje dużo czułości i bliskości, dlatego u nas całusy, przytulasy, spacery za rękę i inne drobne gesty to codzienność. Jestem żoną, która komplementuje i lubi być komplementowana. Uwielbiam, gdy mówimy sobie miłe rzeczy – opisała.

“Jestem żoną wymagającą. Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia… Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej. Jestem żoną, która pamięta i przypomina… Choć mój mąż ma wszystko zapisane w swoich magicznych tabelkach, to ja większość spraw do załatwienia mam w głowie. Przypominam nam obojgu o tym co trzeba zrobić…i myślę, że właśnie dzięki temu z większością się wyrabiamy w czasie – dodała.

Gwiazda zdradza,że nie gotuje robi to mąż:

Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo – podkreśliła.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz